Системи допомоги водієві

auto_main_photo

НЕВИДИМІ ПОМІЧНИКИ.

Системи допомоги водію BMW ConnectedDrive для BMW M2 Купе.

В автомобілі M вся увага прикута на досягнення єдиної цілі: чистого задоволення від водіння. Все інше може бути передане спеціальними системами. Інтеkектуальні системи, наприклад, асистент водіння та система стеження за розміткою, виявляють потенційні небезпеки. Навігаційна система Professional з легкістю прокладе маршрут, навіть якщо ви не знаходитесь на гоночному кільці. Забезпечуючи відмінну освітленність, система BMW Selective Beam сприяє збільшенню рівня безпеки. А камера заднього виду дозволяє максимально спростити маневрування та парковку автомобіля.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL.

Навігаційна система Professional відрізняється елегантним дизайном та вражаючою функціональністю. Вона забезпечує зручні та прості у використанні можлимості навігації, ідеально інтегровані з такими функціями BMW, як концепція керування iDrive або сенсорний контролер iDrive. Система включає в себе модуль гучного зв’язку з інтерфейсом USB та голосовим керуванням, аудіосистему BMW Professional з DVD-програвачем, а також жорсткий диск об’ємом 20 Гб для зберігання аудіофайлів. Система значно спрощує використання функції інформування про дорожню ситуацію онлайн (RTTI). Вбудований кольоровий рідкокристалічний дисплей з діагоналлю 8,8 дюймів, розширенням 1280 х 480 пікселів та функцією багатовіконного режиму (основний та допоміжний екрани) забезпечують оптимальну читаність та максимальну зручність.

Сенсорний контролел iDrive Touch
Оновлення карт

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

Пакет «Асистент водіння» включає в себе цілий ряд систем на базі відеокамер, таких як система стеження за розміткою або система попередження про зіткнення та наїзд на пішоходів з функцією гальмування на міських швидкостях.
Система стеження за розміткою.

Система стеження за розміткою.

Система стеження за розміткою контролює дорожню розмітку та попереджує водія легкою вібрацією рульового колеса у випадку ненавмисного виїзду за межі смуги руху на швидкостях понад приблизно 70 км/год. Попередження не видається у випадку, якщо зміна смуги руху відбувається навмисно – тобто був увімкнений відповідний сигнал повороту.
Система попередження про зіткнення.

Система попередження про зіткнення.

Система попередження про зіткнення та наїзд на пішоходів з функцією гальмування на міських швидкостях реагує на інші автомобілі та відстежує піших учасників дорожнього руху. Якщо автомобіль, що рухається попереду, різко гальмує, BMW миттєво реагує на це активацією системи попередження про зіткнення. Її дія проходить три етапи: спочатку спалахує попереджуючий індикатор, потім індикатор починає мигати та система подає звуковий сигнал, і нарешті система охайно задіює гальма автомобіля (при русі на швидкостях до 60 км/год).
Система попередження про небезпеку наїзду на пішохода.

Система попередження про небезпеку наїзду на пішохода.

Система попередження про наїзд на пішоходів працює на швидкостях від 10 до 60 км/год та подає попереджувальний сигнал у випадку критичної небезпеки. В момент, коли подається попереджувальний сигнал, гальмівна система автомобіля автоматично приводиться у робочу спроможність, забезпечуючи мінімальний час реакції на натискання педалі. Ефективність даної функції може бути обмежена в темний час доби або під час туману.
КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.
Камера заднього вигляду дозволяє водію при паркуванні або маневруванні вивести зображення простору позаду автомобіля на контрольний дисплей. Вона дозволяє суттєво покращити оглядовість при русі заднім ходом на швидкості до 15 км/год. На контрольному дисплеї також будуть відображені підказки, габаритні лінії або перешкоди, забарвлені різними кольорами – це допоможе водію визначити, чи достатнього розміру паркувальне місце, щоб поставити туди автомобіль. При розвороті рульового колеса в крайнє ліве положення на дисплеї з’являються червоні лінії розвороту в залежності від кута повороту коліс. Камера заднього виду вимикається автоматично при русі вперед впродовж десяти метрів або на швидкості понад 15 км/год.
photo_text_left_right8623
СИСТЕМА BMW SELECTIVE BEAM.
Незасліплююча система управління дальнім світлом (BMW Selective Beam) робить поїздки в темний час доби ще більш комфортними та безпечними. Вона забезпечує чудову видимість, не засліплюючи при цьому інших водіїв. Система розпізнає наявність інших учасників дорожнього руху та регулює дальнє світло таким чином, щоб воно їх не засліплювало.
photo_text_left_right8624