Характеристики

auto_main_photo

ІНТЕНСИВНИЙ ХАРАКТЕР

ВЕРСІЇ І ВАРІАНТИ ОБЛАДНАННЯ НОВИХ BMW X7

МОМЕНТИ ПІДНЕСЕННЯ

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ТА САЛОН BMW X7

З самого першого погляду стає ясно, що новий BMW X7 випромінює особливу присутність й авторитет. Поєднання щедро розподілених поверхонь і тонких ліній дизайну надають йому виняткову велич та елегантність. В інтер'єрі розкішний SAV пропонує вражаючий простір, який завдяки прекрасним декоративним елементам разом із інноваційними функціями релаксації та комфортними особливостями забезпечує нову і унікальну атмосферу.
МОМЕНТИ ПІДНЕСЕННЯ
Решітка радіатора BMW

Решітка радіатора BMW

Як центральна візуальна особливість, решітка радіатора BMW підкреслює наявність та естетику автомобіля у передній частині.
Лазерні фари BMW

Лазерні фари BMW

У лазерному режимі з дальнім світлом BMW Laserlight в унікальному дизайні X висвітлює діапазон до 600 м, що майже в два рази більше, ніж у звичайних фар. Краща видимість в темряві значно підвищує безпеку. Синій підпис X і напис «BMW Laserlight» підкреслюють технологічні стандарти автомобіля.
22-дюймові колеса

22-дюймові колеса

22-дюймові легкосплавні диски в стилі Multi-spoke 757 Bicolour Ferric Grey зі змішаними шинами, з глянцевим покриттям, спереду 9,5J x 22 з високопродуктивними шинами 275/40 R22, ззаду 10,5J x 22 з 315/35 R22 з високою продуктивністю шини.* * Доступні інші розміри та стилі.
Повітроводи Air Breather

Повітроводи Air Breather

Повітроводи Air Breather за передніми колісними арками з Hockey Stick, витягнуті на задню частину, візуально підкреслюють естетичний характер і довжину транспортного засобу в якості декоративних елементів.
Молдинг Chrome Bar

Молдинг Chrome Bar

Горизонтальний хромований молдинг між задніми ліхтарями підкреслює спортивний і елегантний характер автомобіля. Як і в розкішному лімузині BMW 7 серії, хромована смуга утворює акцентований контраст з обраним кольором кузова і створює гармонійне поєднання між потужними бічними секціями і задньою частиною.

ПРОСТІР ДЛЯ ІННОВАЦІЙ

ІННОВАЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ НОВОГО BMW X7

Відчути неймовірний рівень комфорту нового BMW X7 можна ще до посадки в салон. Такі інноваційні технології, як системи допомоги водієві з пакету BMW Personal CoPilot і передові сервіси BMW ConnectedDrive, зроблять подорожі максимально приємними. У той же час просунута інформаційно-розважальна система з функцією управління жестами завжди відрізняється передовими можливостями завдяки Remote Software Upgrade.
ПРОСТІР ДЛЯ ІННОВАЦІЙ
BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації включає в себе високоякісну мережу відображення, що складається з 12,3-дюймового дисплею управління з високою роздільною здатністю, який може керуватись дотиками та повністю цифровим 12,3-дюймовим дисплеєм інструментів.
Управління жестами BMW

Управління жестами BMW

За допомогою управління жестами BMW деякі функції можуть управлятися за допомогою певних рухів рук. Для певних операцій система, наприклад, розпізнає жести, такі як «прокрутка» або «вказівка» для прийняття або відхилення вхідного дзвінка або кругові рухи вказівного пальця для регулювання гучності.
Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional пропонує оптимальний комфорт і максимальну безпеку під час безлічі критичних або одноманітних ситуацій водіння за допомогою помічника з рульового управління і покажчика смуги руху, місцевого попередження про небезпеку, помічника з утримання смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень й інших функцій безпеки.
Parking Assistant Plus

Parking Assistant Plus

Parking Assistant Plus робить парковку та маневрує автомобіль легше. Він включає в себе, серед іншого, систему Surround View, включаючи Top View, Panorama View, Remote View 3D, а також бічну допомогу при парковці, Active Park Distance Control (aPDC), функцію екстреного гальмування, помічник з паркування з лінійним управлінням і реверсивний помічник.

СТВЕРДЖУЮЧИ ПЕРЕВАГУ

УНІКАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВОДІННЯ BMW X7

Перевага, яку може побачити око: новий BMW X7 - це розкішний SAV зі справжнім позашляховим потенціалом. Адаптивна 2-вісна пневматична підвіска, а також інноваційна система управління шасі і вбудоване активне рульове управління забезпечують максимальний контроль і максимальний комфорт на будь-якій поверхні. І завдяки вихлопній системі M Sport звук двигуна також відповідає динамічним характеристикам в усіх відношеннях.
СТВЕРДЖУЮЧИ ПЕРЕВАГУ
Пакет xOffroad

Пакет xOffroad

Новий BMW X7 оснащений пакетом xOffroad, який дозволяє подорожувати безпечно і швидко на дорозі, а також на менш твердих поверхнях в будь-який час. Чотири обираємі позашляхові режими адаптують повнопривідний xDrive ще більш точно до поточної рушійною поверхні - для ще кращого зчеплення на піску, скелях, гравії або снігу.
Executive Drive Pro

Executive Drive Pro

Система управління підвіскою Executive Drive Pro забезпечує винятковий комфорт водіння в той же час, як і відмінну динаміку руху. Система заснована на активних стабілізаторах валків, які безперервно регулюються електромеханічно під час руху, тим самим знижуючи схильність кузова до мінімуму.
Вихлопна система М

Вихлопна система М

Система вихлопу M Sport забезпечує звук, який може бути налаштований на ще більш інтенсивний звук двигуна за допомогою кнопок динамічної динаміки в програмах SPORT і SPORT+, а програма, орієнтована на комфорт, пріоритезує більш чутливу акустику двигуна.
Адаптивна пневматична підвіска з двома осями

Адаптивна пневматична підвіска з двома осями

Стандартна адаптивна 2-вісна пневматична підвіска робить рух особливо комфортним з високою динамікою руху і полегшує вхід, вихід і завантаження автомобіля. Пневматична підвіска автоматично утримує автомобіль на постійній висоті незалежно від навантаження. Її також можна піднімати або опускати вручну одним натисканням кнопки.
Інтегральне активне рульове управління

Інтегральне активне рульове управління

Інтегральне активне рульове управління об'єднує підтримку, яка залежить від кута повороту на передній осі і задніх коліс, що також сприяє рульовому управлінню. При більш низьких швидкостях вона забезпечує більшу маневреність і спритність, повертаючи задні колеса навпроти передніх коліс. Починаючи з 60 км/год, задні кол

ВИТРАТА ПАЛИВА І ВИКИДИ CO2

BMW X7 xDrive40i (2)(3):
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 9.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 217

BMW X7 M50d(2)(3):
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8–7.3
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 204–192

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Значення показників, позначені індексом (2), є попередніми.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.