Подробиці

auto_main_photo

АВТОМОБІЛІ BMW X4 M.

Чотири потужні спортивні моделі BMW X4.

BMW X4 M COMPETITION.

Максимальна динаміка та ексклюзивність.

 • Високопродуктивний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • Привід M xDrive з активним диференціалом М і 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic з Drivelogic
 • Ексклюзивні елементи дизайну і обладнання
 • 375 кВт/510 к.с., 600 Нм, 0-100 км/год за 4,1 с
BMW X4 M COMPETITION.

BMW X4 M.

Динаміка водіння на найвищому рівні.

 • Високопродуктивний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • Привід M xDrive з активним диференціалом М
 • 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з Drivelogic
 • 353 кВт/480 к.с., 600 Нм, 0-100 км/год за 4,2 с
BMW X4 M.

BMW X4 M40i.

Винятково збалансована робота і щоденна відповідність.

 • 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • BMW xDrive
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic
 • 260 кВт/354 к.с., 500 Нм, 0-100 км/год за 4,8 с
BMW X4 M40i.

BMW X4 M40d.

Потужність і ефективність без жертв.

 • 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • BMW xDrive
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic
 • 460 кВт/326 к.с., 680 Нм, 0-100 км/год за 4,9 с
BMW X4 M40d.
 • BMW X4 M COMPETITION.
 • BMW X4 M.
 • BMW X4 M40i.
 • BMW X4 M40d.

BMW X4 M COMPETITION ТА BMW X4 M.

Особливості продуктивності.

Дві моделі, унікальні робочі характеристики: усі компоненти трансмісії і шасі підкреслюють витоки автоспорту BMW M. У поєднанні зі своїм характером вони забезпечують типове для М серії задоволення від водіння на будь-якій місцевості.
BMW X4 M COMPETITION ТА BMW X4 M.
Високоефективний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo.

Високоефективний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo забезпечує чудову потужність і плавний хід у поєднанні зі спортивним звуком двигуна. З Double-VANOS, Valvetronic, High-Precision Injection та двома турбонагнітачами він виробляє 353 кВт (480 к.с.) - а в моделі Competition усі 375 кВт (510 к.с.).
Прецизійна розпірка M Carbon.

Прецизійна розпірка M Carbon.

Прецизійна розпірка M Carbon підвищує жорсткість зовнішнього інтерфейсу і сприяє підвищенню точності рульового управління. Вуглецеве волокно дуже легкий компонент, який надає автомобілю атмосферу автоспорту. Спортивний потенціал виражений і тут.
Підвіска М.

Підвіска М.

Спеціальна підвіска М підкреслює динамічний потенціал автомобіля. На додаток до трьох режимів водіння COMFORT, SPORT і SPORT + водій також може вибирати між трьома різними настройками динамічного контролю стійкості (DSC), щоб адаптувати рівень стабілізуючої підтримки відповідно до свого кращим стилем водіння.
M xDrive.

M xDrive.

BMW M xDrive і активний диференціал М гарантують максимальну тягу та динаміку водіння як при спортивному використанні, так і в повсякденному житті. Завдяки спеціальній технології М, автомобіль завжди може точно й безпечно керувати на будь-якій поверхні, навіть при сильному прискоренні через крутих поворотів.
8-ступінчаста коробка передач M Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з Drivelogic пропонує безліч варіантів перемикання: від надзвичайно динамічного до особливо комфортного, а також від плавного до економічного. Водій може перемикати передачі вручну за допомогою важеля перемикання передач або перемикачів на рульовому колесі, або перевести автомобіль в автоматичний режим, щоб трансмісія виконувала свою роботу сама.
M Servotronic.

M Servotronic.

У будь-якій ситуації водіння M Servotronic забезпечує правильну потужність рульового управління, пристосовуючись до поточної швидкості руху. Крім того, він забезпечує пряме і точне відчуття керма на будь-якій швидкості. Система спеціально налаштована і пропонує три різних настройки, які можна вибрати натисканням кнопки.
Гальма M Compound.

Гальма M Compound.

В результаті використання різних матеріалів тормозa M Compound досягають не тільки видатних значень уповільнення, але також високої стабільності й тривалого терміну служби, а також зниження ваги, що позитивно впливає на маневреність, динаміку та прискорення. Гальмівні супорти в кольорі синій металік з буквою М позначають особливу високоефективну гальмівну систему. Через особливу конструкцію можуть виникати тимчасові шуми після тривалого, низького або дуже високого навантаження, які зникають через короткий час. Щоб уникнути функціонального шуму, доцільно регулярно використовувати більш сильне гальмування. При наявності вологи на гальмівних дисках гальмівною системою можна користуватися всуху, щоб уникнути шуму. Функціональні шуми не впливають на продуктивність, безпеку роботи і стійкість гальма.
Вихлопна система M Sport.

Вихлопна система M Sport.

Вихлопна система M Sport забезпечує динамічний звук, який можна змінити за допомогою вбудованого механізму випускного клапана. Програми SPORT і SPORT+, які можна вибрати за допомогою кнопок динаміки руху, посилюються ще більш інтенсивним звуком двигуна, а програма, орієнтована на комфорт, віддає перевагу більш стриманою акустиці двигуна.

BMW X4 M COMPETITION.

Особливості дизайну.

М'язисті пропорції, динамічний силует купе й ідеально скоординовані елементи дизайну M надають BMW X4 M Competition ауру високої продуктивності. Усередині спортивність поєднується з ексклюзивними деталями, щоб створити унікальну загальну атмосферу.
BMW X4 M COMPETITION.
Решітка радіатора М.

Решітка радіатора М.

Вражаюча решітка радіатора M в чорному глянсовому кольорі з позначенням моделі домінує в динамічному дизайні передньої частини. Чорні глянсові подвійні рейки візуально відповідають характерному стилю легкосплавні диски двухспіцевие М. Решітка робить сміливу заяву про спортивні амбіції автомобіля і натякає на величезну міць.
Напис "X4 M Competition".

Напис "X4 M Competition".

Чорне позначення «X4 M Competition» на задній панелі свідчить про високий динамічному потенціалі автомобіля.
Зябра М.

Зябра М.

Характерний елемент жрабр з позначенням моделі М, який додає яскраво виражену тривимірну спортивну присутність, підкреслює вражаючий потенціал автомобіля і дає дражливе передчуття незвичайних вражень від водіння. Це приклад динамічного поєднання технічної досконалості та приголомшливого дизайну, який був синонімом автомобілів M з першого дня створення цієї серії.
Дзеркала заднього виду М.

Дзеркала заднього виду М.

Аеродинамічний оптимізовані зовнішні дзеркала M є важливою частиною спортивного і динамічного дизайну M. Зі своїм дизайном вони підкреслюють прекрасну естетику автомобіля і передають відчуття точної інженерії до останньої деталі. Додаткові світлодіодні індикатори ідеально підходять для довгої вузької канавки.
Задній спойлер М.

Задній спойлер М.

Задній спойлер М підкреслює спортивний силует автомобіля і значно знижує небажаний підйом. Виробляючи притискну силу, він забезпечує автомобілю додаткову тягу на задній осі на високих швидкостях і, таким чином, більшу курсову стійкість.
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW X4 M.

Впевнено демонструє свій потенціал: BMW X4 M. Потужні пропорції і окреслений силует доповнюються хромованими відблисками на рамі решітки радіатора й зябрах, а також вихлопними трубами хромованого кольору. 21-дюймові легкосплавні колісні диски M з глянсовою обробкою в кольорі Orbit Grey забезпечують авторитетний зовнішній вигляд з усіх боків. Спортивний спосіб вираження продовжується всередині автомобіля. Спортивні сидіння Merino зі шкіри Sakhir Orange забезпечують ідеальний комфорт для водія та переднього пасажира - як при повсякденному використанні, так і на динамічних гоночних треках. Деталі високого калібру завершують ексклюзивність інтер'єру – обшивка антрацитом BMW Individual або шкіряне рульове колесо M з контрастною стрічкою M. (Очікується, що ремені безпеки M, показані вище, будуть доступні з 8/2019.)

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ПАКЕТ ЕКСТЕР’ЄРУ M CARBON.

Пакет екстер'єру M Carbon* підкреслює спортивний характер і ексклюзивність автомобіля. Бічні елементи спойлера в передньому бампері, аероблейдах, кришках дзеркал заднього виду і задньому дифузорі виготовлені з вуглепластика (CFRP). Цілісний дифузор простягається по всій ширині й обрамляє дві пари вихлопних труб. (*Очікується, що буде доступно з 8/2019)

BMW X4 M40i ТА BMW X4 M40d.

Дизайн та динаміка руху.

Неймовірний дизайн, спортивна динаміка водіння. BMW X4 M40i і BMW X4 M40d з ексклюзивними функціями всередині та зовні, а також технологічні пакети, орієнтовані на продуктивність, демонструють спортивну ДНК.
BMW X4 M40i ТА BMW X4 M40d.
Ексклюзивний дизайн.

Ексклюзивний дизайн.

Ексклюзивні елементи дизайну підкреслюють динамічний потенціал BMW X4 M40i і BMW X4 M40d як всередині, так і зовні. Це включає в себе такі функції, як більші повітрозабірники, решітка радіатора, передкрилки та кришки дзеркал в кольорі Cerium Grey, а також спортивні сидіння, шкіряне рульове колесо М з перемикачами передач й ексклюзивне позначення M40i на інструментах, накладках на пороги і в задній частині.
Шкіряне кермо M.

Шкіряне кермо M.

Шкіряне рульове колесо M з багатофункціональними кнопками і вбудованою подушкою безпеки з боку водія відрізняється трьохспицевим дизайном. З ободом керма зі шкіри «Walknappa» чорного кольору із чорною прострочкою та контурними упорами для великого пальця, це кермо забезпечує пряме спортивне рульове управління.
Спортивні сидіння для водія і переднього пасажира.

Спортивні сидіння для водія і переднього пасажира.

Індивідуально регульовані спортивні сидіння для водія і переднього пасажира мають безліч варіантів ручного регулювання, включаючи ширину спинки, положення вперед-назад, а також кут нахилу спинки й сидіння. Завдяки більш високим опорам сидінь та спинок і чітко вираженим бічним опорам вони забезпечують чудову ергономіку й високий ступінь бічної підтримки.
M Аеродинамічний пакет.

M Аеродинамічний пакет.

Пакет M Aerodynamics підкреслює атлетизм автомобіля й змінює його повітряний потік. У комплект входить передній фартух зі збільшеними повітрозабірниками, спеціальні бічні спідниці і задній фартух з дифузорною вставкою. Вихлопні труби хромовано.
Вихлопні труби в Black Chrome.

Вихлопні труби в Black Chrome.

Відмінні вихлопні труби зліва і справа з обробкою в чорному хромі дають видиме і чутне твердження про спортивні характеристики автомобіля.

АВТОМОБІЛІ BMW X4 M.

Допомога водію.

Зосередження уваги на тому, що має значення. Завдяки інноваційним системам допомоги водієві й зручним функціям підключення в кабіні, автомобілі BMW X4 M є найсучаснішими - для сучасної мобільності найвищого калібру.
Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus.

Пакет обладнання Parking Assistant Plus полегшує парковку і маневрування автомобіля. Він включає в себе режим об'ємного огляду, включаючи вид зверху, дистанційний 3D-вид, PDC, а також бічний паркувальний засіб, функцію екстреного гальмування Active PDC та асистент паркування з лінійним управлінням, що забезпечують повністю автоматичну парковку як паралельно, так і перпендикулярно дорозі.
Дисплей BMW Head-Up.

Дисплей BMW Head-Up.

Повноколірний дисплей BMW Head-Up проектує інформацію, що відноситься до поїздки, що дозволяє йому повністю зосередитися на водіння. Відображається така інформація, як поточна швидкість і, в залежності від обладнання, навігаційні вказівки, інформація про обмеження швидкості, включаючи індикатор відсутності обгіну, а також списки телефонів і розваг. Дисплей BMW Head-Up для BMW X4 M Competition та BMW X4 M також оснащені дисплеєм M.
Система навігації Professional.

Система навігації Professional.

Навігаційна система Professional вкл. 10,25-дюймовий кольоровий РК-дисплей і радіо BMW Professional з DVD-приводом має більше 20 ГБ пам'яті, наприклад, для збереження аудіофайлів. Він управляється інтуїтивно через сенсорний контролер iDrive та сім функціональних закладок або, альтернативно, через сенсорний дисплей.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW Х4 M:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10,5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 239

BMW X4 M Competition:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10,5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 239

BMW X4 M40i:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 9,1-9,0
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 206-205

BMW X4 M40d:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 6,6-6,4
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 173-170

Інформація про витрату палива, викиди CO2 і споживанні енергії була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 в версії, застосовної на момент офіційного затвердження. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, іпоказаний діапазон враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних на обраної моделі.

Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та офіційні питомі викиди CO2 для нових пасажирських автомобілів можна знайти в «Керівництві по споживанню палива та викидам CO2 для нових пасажирських транспортних засобів», яке доступно безкоштовно в усіх точках продажів і в DAT Deutsche Automobil Treuhand. GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн, Німеччина і на https://www.dat.de/co2

Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переводяться назад в значення, еквівалентні NEDC, для забезпечення порівняння між транспортними засобами. Для податків на транспортні засоби або інших мит, заснованих (зокрема) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.