ВІН ВРАЗИТЬ ВАШІ ПОЧУТТЯ. НОВИЙ BMW ALPINA B8 GRAN COUPÉ.

ВІН ВРАЗИТЬ ВАШІ ПОЧУТТЯ. НОВИЙ BMW ALPINA B8 GRAN COUPÉ.

ВІН ВРАЗИТЬ ВАШІ ПОЧУТТЯ. НОВИЙ BMW ALPINA B8 GRAN COUPÉ.

Після успіху BMW ALPINA B6 Bi-Turbo Gran Coupé ALPINA розширює свій модельний ряд у преміальному сегменті новим BMW ALPINA B8 Gran Coupé. Він поєднує у собі високу продуктивність, динаміку і комфорт у сміливому і красивому дизайні. Ексклюзивний автомобіль, що вразить всі Ваші почуття.

  • Потужність: 4,4-літровий двигун V8 з подвійним турбонаддувом розвиває вражаючі 457 кВт (621 к.с.). Максимальний крутний момент 800 Нм доступний вже з 2000 об/хв.
  • Вибухові ходові якості: BMW ALPINA B8 з місця розганяється до 100 км/год за 3,4 секунди і може розвивати максимальну швидкість 324 км/год.
  • Індивідуальний звук V8: Спеціально розроблена спортивна вихлопна система ALPINA – це чудо з нержавіючої сталі. Забезпечуючи візуальне задоволення і слухове сприйняття, система зменшує протитиск і відрізняється яскравим, природним звуком потужного двигуна V8. Водій може впливати на звук, перемикаючись між режимами COMFORT і SPORT.
  • Приголомшлива динаміка, чудові відчуття від керування: шасі і підвіска BMW ALPINA B8 гармонійно збалансовані, поєднуючи в собі чудовий комфорт при поїздках на великі відстані з точними характеристиками керованості. Адаптивні амортизатори забезпечують широкий спектр вражень у поїздці від COMFORT+ до SPORT+.
  • Точний дизайн: зовнішній вигляд Gran Coupé відрізняється елегантними лініями, які майстерно підкреслюють плавний силует автомобіля. Атлетичний характер ще більше підсилюють аеродинамічні компоненти ALPINA. Мінімалістичні 21-дюймові ковані диски ALPINA CLASSIC з 20 спицями – це ексклюзивний ідентифікатор ALPINA.
  • Найкращі матеріали: дизайн інтер'єру в кожній деталі відображає розкішний комфорт BMW ALPINA B8. Високоякісні матеріали, широкий спектр стандартного устаткування та ексклюзивні деталі ALPINA сприяють створенню вишуканого салону. За бажанням, інтер'єр може бути виконаний шкірою LAVALINA – розкішною, гнучкою і неперевершеною.

ВІДЧУЙТЕ ВИНЯТКОВУ ПРОДУКТИВНІСТЬ.

4,4-ЛІТРОВИЙ ДВИГУН V8 З BITURBO.

Восьмициліндровий двигун BMW ALPINA B8 відрізняється динамічною і плавною передачею потужності і забезпечує відмінну чуйність в усьому діапазоні обертів.

Двигун V8 об'ємом 4,4 літра з Biturbo розвиває максимальну потужність 457 кВт (621 к.с.). Максимальний крутний момент 800 Нм доступний вже з 2000 об/хв і підтримується до 5000 об/хв. Чудова потужність двигуна призводить до приголомшливих характеристик: BMW ALPINA B8 з місця розганяється до 100 км/год за 3,4 секунди. Максимальна швидкість становить 324 км/год.

Характеристики потужності двигуна і чудовий відгук дросельної заслінки є результатом оптимізованих систем наддуву й охолодження, не кажучи вже про налаштування дросельної заслінки ALPINA. Два турбонагнітачи з подвійною спіраллю сприяють практично миттєвому перетворенню енергії вихлопних газів в тиск наддуву навіть при низьких обертах двигуна для досягнення максимального крутного моменту. Система охолодження ALPINA забезпечує термічну стабільність і оптимальний ККД високопродуктивного двигуна навіть при тривалих високих навантаженнях. Вона складається з трьох зовнішніх охолоджувачів охолоджуючої рідини, збільшеного охолоджувача трансмісійного масла і низькотемпературної системи охолодження (повітря/вода/повітря) зі спеціальними проміжними охолоджувачами ALPINA з охолоджуючою поверхнею, яка стала вдвічі більшою. Оптимізований поперечний переріз подачі охолоджуючої рідини забезпечує максимальну продуктивність.

Спортивна вихлопна система ALPINA відрізняється детальним і гармонійним звуковим супроводом V8: вишуканим і стриманим в режимі COMFORT або емоційним і звучним в режимі SPORT. Дві здвоєні вихлопні труби з нержавіючої сталі елегантно інтегровані в задній фартух в типовому для ALPINA стилі.

BMW ALPINA B8 омологований відповідно до останніх стандартів викидів Euro 6d-ISC-FCM і оснащений новітньою технологією очищення вихлопних газів BMW: чотири каталізатори зменшують кількість оксиду азоту в вихлопних газах і два великих бензинових сажових фільтри з поліпшеною підкладкою зменшують викиди частинок сажі. Витрата палива, що вимірюється відповідно до нового і більш реалістичного вимірювального циклу WLTP (Всесвітня узгоджена процедура випробувань легких транспортних засобів), становить 11,9 л/100 км з викидами CO2 270 г/км*.

БЕЗКОМПРОМІСНА ПЕРЕДАЧА ПОТУЖНОСТІ.

8-СТУПІНЧАСТА СПОРТИВНА АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ.

8-ступінчаста спортивна автоматична трансмісія з ALPINA SWITCH-TRONIC перетворює високу потужність двигуна в чудові ходові якості. Останнє покоління трансмісій 8HP76 піддалося серйозним доопрацюванням у співпраці з фахівцями трансмісії ZF. Залежно від обраного режиму руху динаміка перемикання піднімається на абсолютно новий рівень без шкоди для плавності перемикання передач, яким славиться ALPINA.

Високопродуктивний гідродинамічний перетворювач крутного моменту з посиленими внутрішніми деталями використовується для надійної передачі високого крутного моменту двигуна. Алюмінієвий масляний піддон трансмісії забезпечує оптимальне охолодження системи. Вдосконалений демпфер крутильних коливань турбіни поглинає вібрації трансмісії, помітно підвищуючи комфорт керування автомобілем.

Для різних дорожніх ситуацій доступні спеціальні налаштування перемикання передач. У режимі SPORT точки перемикання оптимізовані з урахуванням ходових якостей, а перемикання передач стає помітно динамічним. Режим COMFORT дозволяє спокійно їздити на низьких обертах двигуна навіть у швидкісній поїздці на автомагістралях, залишаючи при цьому чуйність завдяки миттєвій доступності крутного моменту 800 Нм.

Режим MANUAL пропонує надшвидкі перемикання, що займають всього мілісекунди. Перемикання передач може відбуватися за допомогою кнопок ALPINA SWITCH-TRONIC на задній стороні рульового колеса або опціонально доступних підрульових перемикачів ALPINA. Анодовані підрульові пелюстки чорного матового кольору, що фрезерувалися на верстаті з ЧПУ з цільного шматка алюмінію, приваблюють своїм високоякісним та ергономічним дизайном.

ТОЧНА ДИНАМІКА І КОМФОРТ.

СПОРТИВНА ПІДВІСКА ALPINA.

Під час розробки системи спортивної підвіски BMW ALPINA B8 були пройдені незліченні кілометри на найскладніших випробувальних трасах Європи. У результаті вийшла досконала підвіска і конструкція шасі, що поєднує першокласний комфорт їзди на дальні відстані з точними характеристиками керованості. BMW ALPINA B8 вражає в безлічі дорожніх ситуацій своїм гармонійним, збалансованим шасі і високим рівнем безпеки.

Стійки переднього моста з гідроопорами підвищують комфорт їзди і працюють у поєднанні з пружинами Eibach, щоб гарантувати збалансовані характеристики підвіски. Більш жорсткі опори стійки амортизатора забезпечують більшу стійкість автомобіля при динамічній зміні смуги руху. Посилені стабілізатори поперечної стійкості на передній осі і більш жорсткі опори нижніх поперечних важелів забезпечують відмінні поперечні динамічні характеристики.

Інтегральне активне рульове управління забезпечує пряму реакцію керма з винятковим зворотним зв'язком і покращує загальну маневреність. Система активного управління кінематикою від ZF дозволяє колесам задньої осі повертатися максимум на 2,3° ліворуч або праворуч. На низьких швидкостях задній міст управляється навхрест передньому, що збільшує маневреність і динамічну керованість. І навпаки, на більш високих швидкостях задня вісь управляється паралельно (конгруентно) передній осі для максимальної курсової стійкості.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive забезпечує однаково динамічну і легку передачу потужності на дорогу. Диференціал підвищеного тертя задньої осі дозволяє BMW ALPINA B8 повністю розкрити свої динамічні можливості, особливо при проходженні поворотів: розподіл крутного моменту в залежності від тяги підвищує стійкість автомобіля при вході в поворот і забезпечує більш маневрену поведінку автомобіля при виході з нього.

ІНДИВІДУАЛЬНІ КОЛЕСА І ШИНИ.

Шини Ultra-High Performance, що спеціально розроблені для BMW ALPINA B8, доступні в розмірах 245/35 ZR21 на передній осі (маркування шин ЄС*: E/B/72 дБ) і 285/30 ZR21 на задній осі (маркування шин ЄС*: E/B/73 дБ). У співпраці з експертами Pirelli шини спеціально адаптувалися до концепції автомобіля BMW ALPINA B8. Система шумозаглушення Pirelli, що встановлена на передніх шинах, покращує акустичний комфорт.

21-дюймові колеса виконані у класичному стилі бренду з 20 мінімалістичними спицями. Кожух маточини колеса з емблемою ALPINA підкреслює бездоганний зовнішній вигляд цих красиво оформлених і оптимізованих за вагою кованих коліс. 20-дюймові ковані диски ALPINA CLASSIC також доступні в якості зимових шин в конструкції з 20 спицями без кожуха маточини колеса.

Гальмівну систему ALPINA легко впізнати по синім гальмівним супортам з білим написом ALPINA. Чотирипоршневі фіксовані гальмівні супорти Brembo з гальмівними дисками діаметром 395 мм (15,6 дюйма) на передній осі і плаваючі гальмівні супорти з гальмівними дисками діаметром 398 мм (15,7 дюйма) на задній осі забезпечують високі резерви безпеки і термодинамічну стабільність навіть при низьких температурах і високих навантаженнях. Високопродуктивна гальмівна система ALPINA з перфорованими гальмівними дисками і стійкими до високих температур гальмівними колодками забезпечує ще більш прямий зворотний зв'язок з педаллю і відмінну стійкість при рушанні з місця.**

ПЛАВНІ ЛІНІЇ, СУЧАСНИЙ КОМФОРТНИЙ ДИЗАЙН І ОБЛАДНАННЯ.

Gran Coupé вражає своїм елегантним плавним силуетом. Аеродинамічно оптимізовані елементи екстер'єру ALPINA надають BMW ALPINA B8 виняткову естетику.

Великі повітрозабірники на передньому бампері ALPINA забезпечують сильний потік холодного повітря в потужний двигун. Задній фартух ALPINA з чорною вставкою дифузора повторює точні контури кузова. Стрункий силует купе доповнює витончений задній спойлер ALPINA.

Кольори лакофарбового покриття ALPINA Blue металік і ALPINA Green металік призначені виключно для автомобілів BMW ALPINA і надають елегантний і вишуканий вигляд BMW ALPINA B8. Також на вибір пропонується широкий спектр лакофарбових покриттів BMW і BMW Individual.

Інтер'єр уособлює престижний стандарт розкоші нинішнього покоління моделей 8-ї серії: Gran Coupé пропонує винятковий комфорт у салоні і вражає поєднанням найвищої майстерності і матеріалів преміумкласу. Елегантні деталі ALPINA, такі як дверні пороги ALPINA з підсвічуванням або кришталевий контролер iDrive з нанесеним лазером логотипом ALPINA, а також стандартна антрацитна глянсова обробка ALPINA з горіха розставляють ексклюзивні акценти. Кожне рульове колесо ALPINA майстерно оброблено вручну натуральною необробленою шкірою LAVALINA – для незрівнянного тактильного відчуття в будь-якій поїздці.

Той, хто хоче здійснити свою мрію про створення інтер'єру автомобіля під себе, може налаштувати свій BMW ALPINA B8, використовуючи широкий спектр можливостей персоналізації, які пропонує власна шкіряна майстерня ALPINA. Тут майстри створюють інтер'єрні композиції, які продумані до дрібниць з урахуванням побажань замовника.

Широке стандартне оснащення BMW ALPINA B8 відображає високі стандарти комфорту ALPINA. У стандартну комплектацію входять багатофункціональні спортивні сидіння, обігрів сидінь і рульового колеса, а також розширене шкіряне оздоблення BMW Individual Merino і шкіряна приладова панель. Стандартна система об'ємного звучання Harman Kardon забезпечує першокласний звук. Провідні системи навігації, зв'язку, інформаційно-розважальних програм і асистента керування BMW, такі як BMW Driving Assistant Professional, також є у стандартній комплектації BMW ALPINA B8.

ALPINA - ВИРОБНИК ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ.

Букхард Бовензіпен заснував автомобільну мануфактуру ALPINA Burkard Bovensiepen KG в 1965 році. З тих пір Бухлое є будинком найвідоміших автомобілів у світі на основі моделей BMW, розроблених і зроблених незалежним сімейним бізнесом у співпраці з BMW. Це тісне партнерство формує основу для подальшого успіху бренду ALPINA: індивідуальні автомобілі виробляються з великою любов'ю до деталей і технічної витонченості, що, втім, в той же час відповідає високим стандартам якості і безпеки серійного виробництва. З 1983 року ALPINA офіційно зареєстрована як виробник автомобілів.

Елегантне применшення є основою філософії бренду ALPINA, яка проявляється в інтер'єрі з акцентом на комфорт, ходові характеристики вище середнього і стриманий спортивний зовнішній вигляд. Автомобілі BMW ALPINA регулярно викликали сенсації, як на дорозі, так і на гоночній трасі - це результат чудової модельної історії.

Засновник компанії Букхард Бовензіпен управляє компанією разом зі своїми синами Андреасом і Флоріаном.

НОВА ПРОЦЕДУРА ВИПРОБУВАНЬ WLTP.

Заявлені витрата палива і викиди CO2 вимірюються відповідно до Регламенту ЄС 715/2007 у відповідному варіанті. З 1 вересня 2018 року - Всесвітня процедура випробувань лёгкогрузових транспортних засобів (WLTP) замінила новий європейський цикл водіння (NEDC).

Незалежно від застосовуваної процедури випробувань, в даний час все ще обов'язково вказувати споживання палива і викидів CO2 відповідно до NEDC, отже, заявлені значення визначаються на основі процедури тестування WLTP і перетворюються в NEDC для цілей порівняння. У Вашій країні податки на транспортні засоби або інші мита можуть грунтуватися на даних про витрату палива і викидів CO2, які відрізняються від заявлених тут. Надання додаткової витрати палива і викидів CO2, визначених відповідно до WLTP, в даний час є добровільним до моменту, коли їх положення стає обов'язковим згідно із законом.

 

*Маркування шин ЄС = паливна ефективність/зчеплення на мокрій дорозі/клас шуму, зовнішній шум кочення.

** Зверніть увагу, що перфоровані гальмівні диски можуть привести до втрати акустичного комфорту.