Електрифікація у формулі бренду BMW.

Електрифікація у формулі бренду BMW.

В умовах сьогодення світ спостерігає поляризацію онлайну й офлайну та, усвідомлюючи цінність і значущість часу, переосмислюючи людські цінності, він створює справжні нові тенденції. Багато років поспіль BMW Україна виступає автомобільним партнером Ukrainian Fashion Week  — першого на теренах Східної Європи тижня прет-а-порте. 

Кожного сезону пошановувачі модної індустрії мають змогу насолоджуватися найбільш унікальними й інноваційними моделями концерну BMW AG, що представлені поруч із прогресивними ідеями талановитих українських дизайнерів на Українському тижні моди. Однак, еволюція дистанціювання усіх сфер життя подарувала надзвичайно багато можливостей: творити та розвиватися в онлайн сфері, що істотно змінило звичний спосіб життя та формат проведення презентацій довгоочікуваних новинок автомобілів BMW.

У новому сезоні Ukrainian Fashion Week NOSEASON, з 31 серпня до 3 вересня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» працює професійна телестудія.

1 вересня о 20:00 відбулася онлайн презентація діджитал-скульптури, присвячена BMW Concept i4, та розроблена у колаборації з Джоном Емоні, британським арт-гуру у сфері цифрових технологій:

«У цьому короткому фільмі, який досліджує форму та настрій автомобіля по-новому, я переосмислив BMW Concept i4. Я створив абстрактні цифрові скульптури, натхненні лініями дизайну машини; наприклад, його знакову решітку радіатора та плавні лінії кузова. Ці абстрактні скульптури були поєднані з абсолютно новими баченнями автомобіля. Навчаючись, як на 3D-моделі автомобіля, так і на фотографіях автомобіля, штучний інтелект почав переосмислювати і створювати власну версію моделі i4. В поєднанні з цифровими 3D-скульптурами ШІ створює та починає новий візуальний діалог. Цей автомобіль є символом майбутнього, - демонструючи як ми можемо використовувати нові методи мислення та творення, - одна з основних тем, що я дослідив у цьому відео.»
 
Сучасне діджитал мистецтво є чистим вираженням сміливих ідей, вражаючих образів та інновативних думок. Як і автомобіль BMW Concept i4, воно створює майбутнє. Поєднуючи їх разом у динамічній взаємодії, ми відкриваємо для особистості простір експериментів та унікальних візій, які надихають на зворушливі відкриття, сміливі спроби та на подолання перешкод і страху бути собою.
У цьому відео Джон Емоні приділив особливу увагу окремим елементам дизайну машини. Їх форми, лінії та текстури трансформуються у сюрреалістичні, абстрактні скульптури, переходячи у простір діджитал мистецтва. Додавання до процесу створення відео алгоритмів штучного інтелекту ще більше розмиває грані між мистецтвом та реальністю, створюючи мрійний стрім візуальних образів.

BMW Concept i4 знаменує початок нової ери електромобілів для BMW Gran Coupe, оснащений технологією BMW eDrive п'ятого покоління, він забезпечує приголомшливі показники продуктивності. Водій і пасажири можуть розраховувати на спортивні відчуття від керування, які неможливо виразити цифрами. Майже безшумний динамічний розвиток сили - це те, що потрібно відчути. Завдяки запасу ходу до 600 кілометрів, інноваційний електромобіль BMW встановлює нові стандарти в плані повсякденної зручності та поїздок на великі дистанції.

BMW Україна підкреслює свою прихильність розвитку електромобільності та спрямовує свої цілі в області екологічності на те, щоб використовувати автомобілі з електрифікованими системами приводу, а також - повністю електричні. Перший в історії кросовер BMW iX3, BMW i4, iNext – ці електромоделі очікуються вже у 2021 році