Дизайн

auto_main_photo

ЛІНІЇ ОЗДОБЛЕННЯ.

Лінії та варіанти обладнання для BMW Z4 Родстер.

ДИЗАЙН.

Зовнішній і внутрішній дизайн BMW Z4 Родстер.

Всередині та зовні, конструкція BMW Z4 Roadster передає відчуття спокійної спортивності та індивідуальної естетики. Потужні особливості динамічного вигляду включають в себе решітку BMW в сітчастому дизайні, елегантний дах та елементи BMW Individual Shadow Line. Інтер'єр округлює струнку концепцію дизайну додатковим обладнанням, таким як сидіння M Sport або навколишнє освітлення.
ДИЗАЙН.
Решітка в сітчастому дизайні BMW.

Решітка в сітчастому дизайні BMW.

Сітчаста конструкція радіатора BMW, яка залежить від двигуна, сприяє динамічному вигляду. Базова модель має глянсову чорну сітку, у пакетах Sport Line та M Sport вона виконана з матового алюмінію, кожна з яких має рамку з хрому. Радіатор BMW кращої моделі M40i повністю в Cerium Gray.
Повітрозабірник.

Повітрозабірник.

Разом з повітряною завісою переднього фартуха повітрозабірник, розташований за передніми колісними арками, значно зменшує турбулентність повітря в колісних арках і змінює напрямок повітряного потоку - таким чином зменшуючи опір. У той же час вони підкреслюють атлетичний характер автомобіля як декоративний елемент.
М’який дах

М’який дах

Чорний м’який дах гармонійно поєднується з динамічними лініями автомобіля. При натисканні кнопки він електрично відкривається і закривається за приблизно десять секунд, навіть під час руху зі швидкістю до 50 км/год. Однією з видатних властивостей цього надзвичайно високоякісного м'якого даху є його чудова шумоізоляція.
Глянцевий BMW Individual Shadow Line.

Глянцевий BMW Individual Shadow Line.

BMW Individual high-gloss Shadow Line з розширеним вмістом включає в себе обладнання чорного кольору: рамку радіатора і решітку BMW в сітчастому дизайні в чорному глянсовому кольорі і вихлопні труби в чорному хромі.
Обробка вихлопної труби у вільній формі.

Обробка вихлопної труби у вільній формі.

Круглі глянцеві вихлопні труби з хромированним виступом справа і зліва ззаду підвищують спортивний зовнішній вигляд автомобіля.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Динаміка нового BMW Z4 Родстер.

Визначається спортивностью та спритністю. BMW Z4 Родстер демонструє своє спортивне походження на дорозі. Завдяки новітнім технологіям, інноваційним силовим агрегатам та трансмісійним компонентам, він досягає вражаючих показників продуктивності та динамічності руху в своєму класі.
M Sport диференціал.

M Sport диференціал.

Диференціал M sport оптимізує тягу і стійкість при русі при зміні смуг або прискоренні на повороті, при повороті на високих швидкостях або на різних дорожніх покриттях. Тягове зусилля оптимізовано за допомогою електронного пристрою, який зменшує різницю в швидкості обертання між задніми колесами.
Гальма M Sport.

Гальма M Sport.

Спортивні гальма M мають чотирипоршневі фіксовані супорти спереду і однопоршневі плаваючі супорти ззаду синього кольору з позначенням M і мають великі гальмівні диски для забезпечення видатних характеристик гальмування.
Адаптивна підвіска М.

Адаптивна підвіска М.

Адаптивная подвеска M может быть электрически отрегулирована в любое время, чтобы соответствовать дорогам и условиям движения. Водиель также может регулировать характеристики подвески с помощью системы управления вождениями, чтобы обеспечить им предпочтительный стиль вождения вовремя - от комфортного до чрезвычайно спортивного с заметно резким управлением.
Адаптивне спортивне рульове управління.

Адаптивне спортивне рульове управління.

Адаптивне спортивне рульове управління з Servotronic створює пряму і гнучку реакцію рульового управління і гарантує, що для повороту коліс потрібна менша фізичне зусилля. Він реагує на кут рульового колеса з різними коефіцієнтами рульового управління. Це покращує управління при русі більш динамічно і зменшує зусилля, необхідні для управління при парковці і розвороті.
Спортивна трансмісія Steptronic.

Спортивна трансмісія Steptronic.

8-ступінчаста спортивна трансмісія Steptronic з Launch Control дозволяє автоматично перейти на спортивні перемикання передач вручну і за допомогою важеля селектора або пелюсток під кермом - для зручного ковзання або динамічного стилю водіння. У режимі SPORT або SPORT + і з важелем перемикання передач в лівому положенні S / M зрушення передач сконфігуровані для максимальної продуктивності.
6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Вражаюча потужність, надзвичайна плавність роботи і захоплюючий звук - ось відмінні риси 3,0-літрового рядного бензинового 6-циліндрового двигуна BMW TwinPower Turbo нового покоління сімейства BMW EfficientDynamics. Завдяки системам Double-VANOS, Valvetronic, високоточного упорскуванню палива і турбонагнітачу TwinScroll він розвиває 340 к.с. і в змішаному циклі витрачає 7,4 л/100 км.

ДОПОМОГА ВОДІЮ.

Інтелектуальні системи управління автомобілем BMW Z4 Родстер.

BMW Z4 Родстер пропонує своїм водіям велику кількість інтелектуальних систем допомоги. Від помічника для паркування до особистого голосового помічника, інноваційні технології підвищують комфорт та безпеку під час подорожі. У той же час, вони також дозволяють частково автономне водіння, відповідно до ситуації. title
Driving Assistant.

Driving Assistant.

Пакет безпеки Driving Assistant включає в себе систему контролю приближення на базі камери і попередження про наближення людини з функцією повного гальмування, Speed Limit Assist, вкл. інформацію про граничні значення швидкості з індикатором заборони обгону з попереднім переглядом і попередженням про виїзд з смуги руху. Крім того, радіолокаційне обладнання включає в себе попередження про перехресний рух, попередження про зміну смуги руху і попередження про зіткнення ззаду.
Parking Assistant.

Parking Assistant.

Parking Assistant спрощує паркування автомобіля. Камера заднього виду забезпечує більш чіткий вид ззаду автомобіля. Parking Assistant автоматично паркує автомобіль паралельно вулиці. Реверсивний помічник допомагає вам при русі заднім ходом, наприклад. на вузьких доріжках
Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go підтримує попередньо визначену відстань від переднього краю автомобіля, включаючи зупинку та повторний початок руху в переривному трафіку. Speed Limit Assist дозволяє поставити обмеження швидкості в круїз-контролі. Попередження про наближення із функцією гальмування реагує на стаціонарні транспортні засоби, пешеходів та велосипедистів.
Дисплей BMW Head-Up.

Дисплей BMW Head-Up.

Кольоровий проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє повністю сконцентруватися на водінні. Тут, зокрема, відображаються поточна швидкість, вказівки навігаційної системи, обмеження швидкості, включаючи повідомлення про заборону обгону, інформація телефону і розважальної системи.

ПІДКЛЮЧЕННЯ.

Технології підключення та цифрові послуги в BMW Z4 Родстер.

Інноваційні технології підключення BMW Z4 Родстер легко з'єднують водіїв зі своїм світом. У той же час розумні варіанти обладнання, такі як ретельно продумана концепція роботи із сенсорним управлінням і голосовим управлінням разом з цифровим ключем, забезпечують сучасний комфорт.
WiFi hotspot.

WiFi hotspot.

Беріть участь у відеоконференціях на планшеті або переглядайте заключний епізод свого улюбленого серіалу на вашому смартфоні. Wi-Fi Hotspot - це спосіб виходу в інтернет з LTE-швидкістю (якщо є) з використанням SIM-карти, встановленої в вашому автомобілі. Ви і ваші друзі можете використовувати мережу аж до десяти пристроїв одночасно.
Операційна концепція.

Операційна концепція.

Інноваційна концепція роботи операційної системи BMW 7.0 дозволяє спростити управління функціями автомобіля за допомогою мови, сенсорного екрану і управління iDrive - досить інтуїтивно. З цією метою функціональність контролера була оновлена. Наприклад, тепер всі цифрові сервіси, такі як додатки, можуть бути обрані безпосередньо.
Система комфортного доступу.

Система комфортного доступу.

Система комфортного доступу забезпечує бесьключевой доступ в салон автомобіля через двері водія і переднього пасажира після натискання кнопки, без необхідності діставати ключ з кишені. Кришку багажного відділення можна також відкривати і закривати швидким рухом ноги під заднім бампером.
BMW Live Cockpit.

BMW Live Cockpit.

На додаток до 5,7" цифрового дисплея на панелі приладів BMW Live Cockpit також оснащується сенсорним інформаційним дисплеєм з високою роздільною здатністю з повнокольоровим 8,8" екраном. У пакет оснащення також входять два додаткові роз'єми USB, інтерфейс Bluetooth, FM-радіо і функція потокового мовлення аудіо.
BMW Z4 РОДСТЕР M40i.

BMW Z4 РОДСТЕР M40i.

Натхненний автоспортом.

Шасі/Привід
Силовий агрегат
Екстер'єр
Інтер'єр

Витрата палива та викиди СО2.

BMW Z4 Родстер sDrive20i:
Витрата палива на л/100 км (в змішаному циклі): 6.5
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 148

BMW Z4 Родстер sDrive30i:
Витрата палива на л/100 км (в змішаному циклі): 6.5
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 149

BMW Z4 Родстер M40i:
Витрата палива на л/100 км (в змішаному циклі): 7.4
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 169

На ілюстраціях показано додаткове обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.