BMW Group представляє ексклюзивні BMW 8 серії Golden Thunder Edition

BMW Group представляє ексклюзивні BMW 8 серії Golden Thunder Edition

BMW Group анонсує унікальні автомобілі BMW 8 серії, які претендують на статус колекційної рідкості. BMW 8 серії Coupe та BMW 8 серії Gran Coupe в виконанні Golden Thunder Edition з'являться на ринку в вересні 2020 року.

BMW Group анонсує унікальні автомобілі BMW 8 серії, які претендують на статус колекційної рідкості. BMW 8 серії Coupe та BMW 8 серії Gran Coupe в виконанні Golden Thunder Edition з'являться на ринку в вересні 2020 року.

Ательє BMW Individual підготувало ексклюзивний дизайн і особливе оснащення, що додають BMW 8 серії характер автомобіля, зробленого на замовлення. Кожен з двох варіантів забарвлення кузова «Чорний сапфір металік» і «Морозний чорний металік» доповнений розширеною обробкою BMW Individual High Gloss Shadow Line і гальмівною системою M Sport з супортами чорного кольору.

Золотисті акценти підкреслюють атлетизм і розкіш автомобіля: контрастні лінії йдуть від переднього бампера через бічні пороги до заднього бамперу. Також золотистим кольором оброблені корпуси зовнішніх дзеркал, задній спойлер M (тільки на BMW 8 серії Coupe) і 20-дюймові двоколірні колісні диски M.

У салоні акцент зроблений на поєднанні спортивного духу і розкоші. Неповторну атмосферу забезпечують повне оздоблення шкірою Merino чорного кольору, вишивка емблеми Edition Golden Thunder на підголівниках передніх сидінь, декоративні планки Алюміній Mesheffect і оббивка стелі салону Alcantara «Антрацит» на BMW 8 серії Coupe та BMW 8 серії Gran Coupe.

У список оснащення входять скляна обробка деталей інтер'єру CraftedClarity, прикрашена емблемою з назвою серії центральна консоль і аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound. Крім цього, в комплектацію автомобіля включені адаптивна підвіска M Professional, асистент паркування Plus і асистент водіння Professional. За замовчуванням список опцій також доповнений сервісною програмою BMW Service Inclusive Plus 5/100, що пропонує не тільки безкоштовне технічне обслуговування з урахуванням запасних частин та матеріалів протягом 5 років з дати реєстрації автомобіля або до досягнення 100 000 км пробігу, а й заміну гальмівних колодок, гальмівних дисків і щіток склоочисників.