Моделі та обладнання

THE 6

THE 6

BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO: МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

Сконфігуруйте BMW 6 серії Gran Turismo відповідно до ваших особистих побажань. На вибір доступна велика кількість привабливих варіантів дизайну, двигунів, динамічних характеристик, систем допомоги водієві та цифрових послуг. 

МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ.

Характерні моделі та комплектації BMW 6 серії Gran Turismo.

ДИЗАЙН BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.

Приголомшливий дизайн екстер'єру та інтер'єру.

Готовий до будь-чого: BMW 6 серії Gran Turismo пропонує особливі дизайнерські деталі, щоб виділити себе серед натовпу. Решітка радіатора нової форми та лазерні фари BMW Laserlight підкреслюють динамічний дизайн передньої частини. Варіанти обладнання, такі як спортивні гальма M з темно-синіми або червоними гальмівними супортами, забезпечують чітке привернення уваги у бічному профілі, забезпечуючи при цьому найкращі показники сповільнення. А трапецієподібні накладки на вихлопні труби підкреслюють спортивний характер задньої частини своєю вираженою широтою. Такі особливі деталі інтер’єру, як керамічна оздоблення для елементів керування та панорамний скляний дах дають відчуття ексклюзивного характеру автомобіля.
ДИЗАЙН BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.
Передня декоративна решітка.

Передня декоративна решітка.

Велика цільна передня декоративна решітка радіатора BMW є характерною особливістю дизайну, що забезпечує сучасний і динамічний вигляд вашого автомобіля. Забарвлення вертикальних планок і навколишньої рамки варіюється залежно від лінії оздоблення.
Фари з лазерною технологією BMW Laserlight.

Фари з лазерною технологією BMW Laserlight.

У режимі лазерного дальнього світла фара BMW Laserlight висвітлює відстань до 650 м, що майже вдвічі більше, ніж у звичайних фар. Краща видимість у темряві значно підвищує безпеку. Сині акценти та напис «BMW Laser» на фарі також підкреслюють технологічні стандарти та спортивний стиль автомобіля.
Гальмівна система M Sport.

Гальмівна система M Sport.

Гальмівна система M Sport з темно-синіми багатопоршневими супортами та логотипом ‘M’ забезпечує максимальну ефективність гальмування навіть під час дуже динамічної їзди. Вона адаптована до найвищого динамічного потенціалу автомобіля, дозволяючи використовувати більш енергійний стиль водіння та забезпечуючи впевнене гальмування навіть на вологій поверхні.
Вихлопна труба трапецієподібної форми.

Вихлопна труба трапецієподібної форми.

Видима хромована вихлопна труба трапецієподібної форми: одна ліворуч, друга праворуч.
Панорамний скляний дах

Панорамний скляний дах

У відкритому положенні панорамний скляний дах забезпечує достатню кількість свіжого повітря. Коли ж він закритий, він створює в інтер’єрі яскраву, залиту світлом атмосферу. Він автоматично відчиняється та зачиняється натисканням кнопки або за допомогою ключа автомобіля, а також оснащений функціями висуву та підйому, роликовими сонцезахисними шторами та дефлектором вітру.
Керамічне оздоблення для елементів керування.

Керамічне оздоблення для елементів керування.

Ексклюзивні керамічні елементи керування, такі як важіль селектора, регулятори температури та гучності, а також рамка навколо контролера iDrive, надають автомобілю особливо високоякісний і розкішний вигляд.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.

Коротко про продуктивні двигуни, розумний повний привід та зручні технології для підвіски.

Надзвичайно швидкий та комфортний: BMW 6 серії Gran Turismo поєднує в собі ідеально налаштовані компоненти підвіски в орієнтованій на майбутнє технології — Executive Drive. Система керування шасі з інтегрованою 2-вісною пневматичною підвіскою гарантує комфортну їзду та відмінні динамічні характеристики. Під час швидких поворотів активна стабілізація компенсує нахил автомобіля, збільшуючи тим самим динаміку руху, що в поєднанні з інтегрованим активним рульовим керування забезпечує ще більший рівень самовпевненості та маневреності. У поєднанні з економічним та збалансованим 6-циліндровим дизельним двигуном або 6-циліндровим бензиновим двигуном з великим діапазоном обертів та високим крутним моментом все це усуває будь-які можливі перешкоди для вашого задоволення від водіння під час коротких або довгих поїздок.
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Домінуюча потужність, шовковиста плавність ходу та хвилюючий звук — відмінні риси рядного 6-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo з нового покоління лінійки двигунів BMW EfficientDynamics. З технологіями Double-VANOS, Valvetronic, високоточним впорскуванням і турбокомпресором TwinScroll він видає 245 кВт (333 к.с.).
Рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo нового покоління гарантує вражаючу потужність у поєднанні із зразковими показниками споживання пального за рахунок поєднання технології турбокомпресора зі змінною геометрією турбіни та прямого впорскування.
Система повного приводу xDrive.

Система повного приводу xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно та змінно розподіляє потужність приводу на передні та задні колеса для збільшення тяги, динаміки руху та безпеки у будь-якій дорожній ситуації. Для ще більшої маневреності електронне керування розподілом потужності, наприклад, врівноважує надлишкову або недостатню поворотність у поворотах.
Адаптивна 2-вісна пневматична підвіска.

Адаптивна 2-вісна пневматична підвіска.

Адаптивна 2-вісна пневматична підвіска забезпечує надзвичайно комфортну їзду з високою динамікою руху. На відміну від сталевої підвіски, пневматична підвіска складається із заповнених повітрям гумових подушок, які рівномірно утримують транспортний засіб незалежно від режиму руху та навіть при великому навантаженні, оскільки тиск повітря всередині подушок постійно регулюється.
Інтегральне рульове керування

Інтегральне рульове керування

Інтегральне активне рульове керування поєднує у собі підтримку, що варіюється залежно від кута повороту коліс передньої осі, та задні колеса, які також сприяють рульовому керуванню. На більш низьких швидкостях воно забезпечує більшу маневреність і гнучкість за рахунок повороту задніх коліс в іншому напрямку від передніх коліс. На швидкості від 60 до 80 км/год задні колеса повертаються паралельно до передніх коліс для підвищення стійкості та комфорту під час водіння.
Система Executive Drive.

Система Executive Drive.

Система керування підвіскою Executive Drive забезпечує одночасно винятковий комфорт водіння та високу динаміку руху. Система базується на активних стабілізаторах, які електромеханічно регулюють підвіску безперервно під час подорожі, мінімізуючи тим самим рух кузова автомобіля.
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ПРОГРАМА BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.

Індивідуальність — це його захоплення. Ось чому BMW 6 серії Gran Turismo вперше з’являється з ексклюзивним та якісним елементами обладнання від BMW Individual. Надзвичайно красиве лакофарбове покриття BMW Individual в кольорі Tanzanite Blue Metallic, Dravit Grey Metallic та Avit Grey Metallic дозволяють залишити неймовірне перше враження. У поєднанні з вражаючими 20-дюймовими колесами BMW Individual 649 автомобіль має унікальний характер. Ви також можете адаптувати інтер’єр згідно до своїх уподобань: високоякісні декоративні елементи BMW Individual надають унікальні деталі для елегантного інтер’єру. 

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ У BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.

Цифрові послуги для розваг і бізнесу та новітні системи допомоги водієві.

Щоб усе ідеально відповідало вам: сучасні системи допомоги та можливості комунікації гарантують максимальний рівень безпеки та комфорту, а інноваційні функції для бізнесу і розваг зачаровують та інформують. А завдяки розумним цифровим послугам ви завжди будете залишатися на зв'язку впродовж усієї подорожі — для безтурботної та розслабленої мобільності.
ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ У BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.
BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації пропонує два високоякісні дисплеї, що складаються з 12,3-дюймового дисплея керування з високою роздільною здатністю, яким можна керувати дотиком, і повністю цифрового 12,3-дюймового дисплея на панелі приладів. Операційною системою BMW OS 7 також можна керувати за допомогою сенсорного контролера iDrive.
Інтеграція зі смартфоном.

Інтеграція зі смартфоном.

Навіщо відмовлятися від функцій вашого смартфона у вашому BMW, якщо ви можете продовжувати користуватися ним у звичайному режимі? Завдяки інтеграції зі смартфоном ваш автомобіль підтримує Apple CarPlay і Android Auto за допомогою бездротового з'єднання між вашим смартфоном і автомобілем. Це дозволяє зручно використовувати знайомі функції та різні застосунки в автомобілі.
Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або незмінних дорожніх ситуаціях. Асистент аварійної зупинки та асистент утримання смуги руху з активним захистом від бокових зіткнень. Крім вмісту пакета Асистента водіння, також пропонуються Асистент рульового керування та контролю смуги руху з розширеними функціями, Асистент зміни смуги руху та аварійної зупинки, а також Асистент з утримання смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень.
Асистент руху заднім ходом.

Асистент руху заднім ходом.

Асистент руху заднім ходом зберігає останні 50 м пройденого шляху під час руху вперед зі швидкістю до 35 км/год, щоб у разі необхідності можна було повернутись назад. Ви звільняєтесь від рульового керування та можете зосередитися на спостереженні за середовищем навколо автомобіля.

Витрата пального та викиди CO2.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 8,4
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 192

BMW 640d xDrive Gran Turismo:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 5,6-5,4
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 147-141

Інформація про витрату пального, викиди CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для даної моделі.

Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням https://www.dat.de/co2

Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувального циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.