Комплектації та оснащення

МОДЕЛІ ТА ВАРІАНТИ ОСНАЩЕННЯ.

Індивідуальне оснащення і модельні версії BMW 4 серії Coupé.

ДИНАМІКА РУХУ.

Трансмісія і шасі нового BMW 4 серії Coupé.

Спортивне зчеплення з дорогою, оптимальна керованість і висока маневреність: з точки зору продуктивності та динаміки водіння, новий купе BMW 4 серії забезпечує захоплююче задоволення за кермом. Завдяки потужним двигунам BMW TwinPower Turbo і ідеально підібраним компонентам підвіски, спортивне купе готове до будь-яких випробувань.
4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

2-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo останнього покоління гарантує максимальне задоволення від водіння. Він відрізняється швидкою передачею потужності, видатною чутливістю навіть при низьких оборотах двигуна, а також винятковою економічністю та низьким рівнем викидів.
Трансмісія Steptronic Sport.

Трансмісія Steptronic Sport.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport пропонує неймовірно спортивне перемикання передач. Будь то автоматичне або ручне управління за допомогою важеля селектора або підрульових перемикачів, для комфортного руху по схилу або неймовірно динамічного водіння. У режимі SPORT та з важелем селектора в лівому положенні S/M перемикання передач налаштоване на максимальну продуктивність.
Система BMW xDrive.

Система BMW xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive по ситуації розподіляє потужність приводу на передні і задні колеса, забезпечуючи додаткову тягу, динаміку та безпеку. Для ще більшої маневреності електронне управління розподілом потужності, наприклад, балансує надлишкову або недостатню керованність при проходженні поворотів.
Підвіска.

Підвіска.

Стандартна підвіска забезпечує високий рівень точності, маневреності та комфорту. Це стало можливим завдяки подвійному шарнірному з'єднанню передньої вісі з пружинними стійками із алюмінію і ретельно продуманій задній підвісці з п'ятьма важелями, а також завдяки ретельному налаштуванню усіх компонентів.
4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

2-літрові 4-циліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo останнього покоління демонструють швидку передачу потужності, а також відмінну чуйність навіть при низьких оборотах двигуна. Технологія турбокомпресора із змінною геометрією турбіни і прямим впорскуванням CommonRail гарантує, що ці двигуни виключно економічні та мають низький рівень викидів.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

Цифрові послуги та системи допомоги водієві в новому BMW 4 серії Coupé.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional.

Система Driving Assistant Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або монотонних дорожніх ситуаціях. Крім стандартного контенту помічника з водіння, в нього також входять допомога в рульовому керуванні та управління смугою руху з розширеними функціями, помічник зі зміни смуги руху й аварійної зупинки, а також помічник з підтримки смуги руху із активним захистом від бокового зіткнення.
Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus.

Система Parking Assistant Plus полегшує паркування й маневрування автомобіля. Вона містить в собі, серед іншого, систему Surround View, в тому числі вид зверху, панорамний вид, дистанційний 3D-вид, а також бічний парктронік, функцію екстреного гальмування Active Park Distance Control, паркувальний асистент з поздовжніми та бічними покажчиками на екрані, а також функцію задньої парковки.
Інтеграція смартфонів.

Інтеграція смартфонів.

В автомобілі BMW, ви можете продовжувати використовувати функції свого смартфона в звичайному режимі. Завдяки інтеграції смартфонів ваш автомобіль підтримує функції Apple CarPlay та Android Auto за допомогою бездротового з'єднання між вашим смартфоном і автомобілем. Це дозволяє зручно використовувати відомі вам функції та різні додатки в автомобілі.